Reference

Navštivte naší novou stránku, kde máme přehledně zpracované všechny novinky od BOSE www.luxusnizvuk.cz

Instalace ozvučení venkovní terasy  BOSE 151 SE Black   .

Ponořme se společně do hudby a vychutnejme si každý tón oblíbené skladby. Elegantní vzhled.Jednoznačně nejoblíbenější venkovní reproduktory Bose k montáži na stěnu pro celoroční použití. Barevná stálost, špičkový zvuk, neodolatelný design. Za špičkovým výkonem stojí několik let každodennímo vývoje, výzkumu a poslechových testů.

U běžných venkovních stereo reproduktorů je poslech pouze lokální, nikoli tak u Bose, ten je plný v celé ploše terasy, bazénu nebo zahrady a poskytuje k tomu impozantní čisté basy.

Konstukcí 1,8 kg vážících reproduktorů Bose 151 SE je nedostižný patent kloubového uchycení Array ® který produkuje zvuk pod širokým úhlem. V každé skříni reprosoustavy jsou umístěny dva přesné měniče tak aby byl stereo poslech se všemi efekty naprosto konzistentní i při pohybu venku. Speciální vícekomorové uspořádání samotného vnitřku těchto ekologických reproduktorů minimalizuje slyšitelné zkreslení při nízkých frekvencích.

Instalace premiového systému BOSE SoundTouch 300 Soundbar a Sony TV Bravia .

Nejvýkonnější Bose soundbar s PhaseGuide technologii. Prémiové materiály, Univerzální IR - DO, ADAPTiQ® kalibrace, 1xHDMI vstup,1x HDMI výstup, udio vstup ( optical, analog ), 4k redy, CEC, ARC, Streamování hudby pomocí SoundTouch Wi - Fi adaptéru z PC nebo NAS serveru, internetová radia, Deezer, Spotify® and iHeartRadio®, Bluetooth, LAN, Wi-Fi Možno doplnit o bezdrátový subwoofer Acoustimass 300 wireless bass modul a bezdrátové surround reproduktory Virtually invisible 300 wireless surround speaker

Aby tento televizor dosáhl dokonalé kvality obrazu, kombinuje vynikající zřetelnost rozlišení 4K a jas, barvy a detaily širokého dynamického rozsahu (HDR). Dříve skryté oblasti tmavých stínů a slunečního světla jsou nyní zřetelné a plné detailů.4K HDR ANDROID TRILUMINOS, X-tended Dynamic Range PRO, 4K HDR PROCESSOR X1, DVB-T/T2, DVB-S/S2,Direct LED, HDR,4K X-REALITY PRO, Motionflow XR 1.000Hz, S-Master Digital Amplifier, S-Force Front Surround, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Audio Power Output: 10W+10W, 4 HDMI, 3 USB, USB HDD Recording

 

 

Systém pro správu zvuku Bose ControlSpace ™ AMS-8 . Integrovaný 8x8 digitální zvukový procesor umožňující snadné a plynulé ovládání multi-room zvuku a jeho distribuci do mono nebo stereo zón.

 

 Systém správy zvuku AMS-8 je integrovaný 8x8 digitální zvukový procesor, který umožňuje snadnou a flexibilní práci správu vícedimenzionálního zvuku, distribuce zpráv a stránkování mono nebo stereo zón.
AMS-8 Live Installer Software, který je dodáván s každou jednotkou, usnadňuje práci pro konfiguraci a servis systému AMS-8. Volitelně jsou privilegovaní uživatelé software a software pro jednoho uživatele pro řízení AMS-8 přes Ethernet.

 

Referenční instalace podhledových  reproduktorů Bose BOSE DS 16F flush mount loudspeakerBOSE DS 40F flush mount loudspeakerDS 100F flush mount loudspeaker, BOSE FreeSpace 3 flush mount bass module

DS 16F DS 40F flush mount loudspeaker reproduktory jsou vysoce kvalitní reproduktory, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatečný výkon pro reprodukci hudby v rámci širokého využití komerčních prostorů.

 

Instalace premiového systému  Lifestyle 650 White v kombinaci s referenčním UBP-X1000ES a velmi oblíbeným zónovým zesilovačem BOSE SoundTouch SA-5 Stereo Amplifier.

Nový unikátní digitální systém domácí zábavy s prémiovými reproduktory OmniJewel ® s vyzařováním zvuku 360 stupňů, bezdrátové zadní reproduktory, Dolby Digital 5.1/Dolby Digital Plus/Dolby TrueHD/DTS/Multichanel PCM,nové univerzální radiové - DO,nový bezdrátový aktivní subwoofer Acoustimass®,ADAPTiQ® kalibrace,Unify® systém pro snadnou instalaci,6xHDMI 2.0 s podporou CEC/ARC,2x optical/2x coaxila/1x Analog input,streamování hudby pomocí SoundTouch Wi - Fi  adaptéru z PC nebo NAS serveru, telefonu,internetová radia, Deezer,Spotify® and iHeartRadio®,Bluetooth, NFC

4K Ultra HD Blu-ray™ přehrávač Sony UBP-X1000ES S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby® Atmos a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.

K zesilovači SoundTouch SA-5 lze připojit téměř jakékoliv pasivní reproduktory a využívat možnosti bezdrátového připojení pro přehrávání hudby. Jde to snadno. Zesilovač s výkonem 100 W na kanál, který je součástí celé rodiny produktů značky Bose s technologií multiroom se připojí k domácí Wi-Fi síti, a umožní prohlížet, organizovat a přehrávat oblíbenou hudbu. S pomocí bezplatné aplikace pro mobilní zařízení lze plně ovládat poslech v celém domě. Zesilovač Bose SA-5 má také bezdrátovou technologii Bluetooth a tři vstupy pro analogové signály s linkovou úrovní pro přístroje které nejsou zapojeny v domácí síti - např CD přehrávač.

 

Referenční instalace BOSE FreeSpace 51 speakers.Tyto reproduktory můžete umístit kdekoliv na vaší zahradě do volného prostoru nebo u bazénu a připojit k stávajícímu audio zařízení. Vychutnejte si vzrušující stereo zvuk díky rovnoměrně rozloženému širokopásmovému zvuku ve vodorovném i svislém směru. Díky zelené barvě reproduktory perfektně splynou s okolím vaší zahrady tak, že si jich na první pohled nikdo nevšimne. Jsou navíc vytvořeny do extrémních podmínek, odolné vůči dešti, sněhu a venku je můžete nechat po celý rok.Freespace 51 venkovní reproduktory jsou určeny pro ty, kteří chtějí svou oblíbenou hudbu poslouchat i venku, ale není tam možná montáž do stěn. Jedná se nejvýkonnější venkovní reproduktory pro umístění v zahradě nebo na terase. Připojte je ke svému stávajícímu stereo zesilovači a užijte si přirozený zvuk v celém frekvenčním pásmu. 

360-ti stupňové vyzařování zvuku pro co největší pokrytí venkovních prostor • Rovnoměrně rozložený širokopásmový zvuk ve vodorovném i svislém směru • Instalace reproduktorů do země nebo umístění pouze na terasu • Spolehlivý provoz v extrémních venkovních povětrnostních podmínkách • Takřka neviditelné splynutí s venkovním prostředím • Dlouhá životnost s pětiletou zárukou.

Reproduktory Freespace 51 mohou být instalovány přímo do země nebo je jen položit na tvrdý povrch. Jsou navrženy tak, aby dokonale splynuly s vaší zahradou tak, že si jich ani nevšimnete, pokud jsou instalovány přímo do země. Při použití na terase nebo palubě lodi mají drážku na psodní straně, která umožňuje pečlivé zastrčení kabelů pro jednoduchou a profesionální instalaci. 

Bose Freespace 51 reproduktory jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Reproduktory jsou důkladně testovány v podmínkách simulující extrémní počasí „Bose environmental testing“ a garantují odolnost vůči sněhu, dešti a slané vodě. Díky tomu mají i dlouhou životnost s pětiletou zárukou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Divize Dražkovice

SEC electronic s.r.o.
E-shop AV
soan.cz

Dražkovice 155
533 33 Pardubice

GSM: + 420 603 299 555

drazkovice@secel.cz

Divize Karlovina

SEC electronic s.r.o.
E-shop
meraky.eu

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

GSM: + 420 603 245 230

karlovina@secel.cz